Furkan Danacı Hakkında

Merhaba, ben Furkan DANACI. 1998 Zonguldak doğumluyum. Yani 21 yaşında henüz hayatının baharında kendini SEO tarafına adamış birisiyim.

SEO diğer adıyla arama motoru optimizasyonu ile 5 yıl önce oyun incelemesi yapılan bir blog sitesinde “SEO ile Geleceğinize Yön Verin !” başlığı ile tanıştım. Blog yazısının içerisinde web sitelerine yapılan bu çalışma sonucu nasıl yükselebilecekleri hakkında bilgiler yer alıyordu. o Blog yazısındaki içerik oldukça fazla ilgimi çekmişti. İlk olarak ücretsiz blog siteleri kurarak SEO kavramını onlar içerisinde denemeye başladım. Deneme yanılma yoluyla bu sitelerde biraz tecrübe edindikten sonra ilgi alanım olan oyun kategorisinde bir web sitesi kurdum.

Gerçekten 1 yıl boyunca ciddi emek verdiğim o site, 1 hafta içinde yanlış çalışmalar sonucunda çöp olmuştu. Bu duruma oldukça fazla üzülmüştüm. Daha sonrası pes etmeyerek farklı kategorilerde web siteleri kurmaya ve hatalarımdan ders almaya başladım. Her web sitemde ciddi tecrübeler edinme fırsatım oldu. Gerçekten bu böyle diyebildiğim emin olduğum tecrübelerimi sizin için fırsat buldukça burada paylaşmaya çalışıyorum.

Bana Ulaşmak için

merhaba@seofd.net Mail adresinden bana ulaşabileceğiniz gibi, 0545 627 16 74 numaralı telefon numarası ilede bana ulaşabilirsiniz.

Garantili SEO Hizmeti

Böyle birşey her sektör için söz konusu değildir. Her sektörde farklı SEO taktikleri ve zorlukları bulunmaktadır. Biz ekip olarak gerçekten yükseltebileceğimiz siteler ile anlaşma yapmaktayız. Bunun için bizi arayabilir ve ön araştırmadan sonra bizlerden bilgi alabilirsiniz. SEO sektöründe bulunan ve her site için SEO çalışmasını kabul eden, ben %100 çıkarıyorum diyen kişilere itibar etmemenizi öneririm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu