Furkan Danacı, uzun süredir Google üzerinde bulunan işletmelere “SEO Danışmanı” ünvanında  hizmet veriyorum. SEO danışmanı olarak hizmet verdiğim işletmelere ne gibi çalışmalar yapabileceğimden biraz bahsetmek istiyorum.

 SEO Danışmanı Nedir?

Seo danışmanı Google üzerinde bulunan işletme sahiplerinin web sitelerine yapılacak olan SEO çalışmalarının bütünüdür. Arama motoru optimizasyonu çalışmaları yaptırarak bölgenizde bulunan potansiyel müşteri veya ziyaretçilerinize ulaşarak işletmenizi büyütebilirsiniz.

SEO Danışmanı – Furkan Danacı

5 Yıldır SEO sektörünün içerisinde yer alıyorum. Farklı sektörlerde bulunan ve aktif olarak çalıştığım 20 web sitesine SEO çalışmaları ve danışmanlığı yapmaktayım. Henüz SEO kavramı ile ilk kez tanışıyor iseniz SEO danışmanınız olabilirim. Siteniz için yapılacak çalışmalardan hemen altta bahsettim.

Bizimle Tanışmak İster misiniz?

  Danışmanlık Hizmetimde Yapılacaklar

  • En doğru hedef kitle için, doğru anahtar kelime seçimleri.
  • İç SEO ile sitenizi mükemmel hale getiriyorum. (Sitemap, Site Hızı vs.)
  • Periyodik olarak dış SEO çalışmaları ile sitenizi yükseltiyorum.
  • Haftalık olarak siteniz için yapılanları raporluyorum.
  • Yeni içerik fikirleri ile sizi diğerlerinden farklı yapıyorum.
  • Rakip çalışması ile rakiplerinizin ne tür çalışmalar yaptığını buluyorum.
  • Kaliteli sitelerden Backlink çalışması yapıyorum.
  • SEO yapmak isteyenlere, siteye yapılacak çalışmaları birlikte yapıyoruz.

  Seo Danışmanlığında Fiyatlar

  Tamamen sitenizin hedef kitlesine ve durumuna bağlıdır. Çünkü her sektörde yapılacak olan SEO çalışmaları farklılık gösterebiliyor. Ücretsiz olarak sitenizi bana göndererek analiz edip, teklif verebilirim. Sizlerden peşin herhangi bir ödeme talep etmiyoruz. Kelimenizde ki yükselişi gördükten sonra ödeme için konuşulabilir. Ayrıntılar için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Bu arada Furkan Danacı hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için Hakkımda kısmına göz atabilirsiniz.

  Bana ulaşmak için
  merhaba@seofd.net
  0545 627 16 74

  Kurumsal Firmamız – SEO FD

  SEO Danışmanı

  2016 Yılından bu yana ekip olarak SEO sektörünün içerisinde yer alıyoruz. Benimsediğimiz ilke tamamen şeffaf, mutlu müşteriler edinmek. Profesyonel olarak SEO Danışmanlığı hizmeti veriyoruz.

  İlk yorum yapan olun

  Bir yanıt bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


  *