Google ADS Danışmanlığı

Google üstünden görüntülediğiniz reklamların tamamı Google Adwords yani ADS tarafından oluşturulur. Dakikada milyonlarca web aramasına ev sahipliği yapan Google, kullanıcılarının karşısına reklam çıkarır. Kitlelere hitap eden reklamlardan arasında kendi reklamınızı görmek için Google Ads danışmanlığı – Furkan Danacı farkıyla hizmet almaya başlayabilirsiniz.

Google Adwords (ADS) Nedir?

Google ADS üstünden reklam vermek oldukça basittir. Ancak, markanızın kabul süreci için internet adresinizin Google ADS standartlarına uygun olması gerekir. Bu gerekliliği sağlamanın yolu ise danışmanlık almaktan geçer. Furkan Danacı dijital pazarlama hizmeti, Google Adwords üstünden reklam verme sürecini sizin için en iyi şekilde yönetmektedir. Google ADS başvuru sürecine daha yakından göz atmak için ayrıntılı Google Adwords yazımızı inceleyebilirsiniz.

Google Adwords Nasıl Çalışır?

Google Adwords’ün çalışma prensibinden çok reklamcılık avantajı önem taşır. Çünkü, kolay ve pratik şekilde reklam sürecini yönetmenize izin veren ADS, içeriklerinizi en uygun kişilere gösterir. Bu sayede, reklamlarınızın ulaştığı kitle nitelik kazanır.

Google ADS’e yüklediğiniz ürünler, Google tarafından ürününüze ilgi duyacak kişilerin karşısına çıkartılır. Kişilerin satın alma geçmişleri ve verileri, Google’ın analiz ettiği bazı durumlar arasında yer alır. Bu sayede reklamınızla gerçekten ilgilenecek kişiler, Google ADS tarafından otomatik olarak tercih edilir. Yine de reklam kitlesini özelleştirebilmeniz adına ADS ayarları bulunmaktadır. Bu ayarları nasıl özelleştirebileceğinizle ilgili bilgi almak için Google ADS danışmanlığından faydalanabilirsiniz.

Google Danışmanlığı Nedir?

Google danışmanlığı, Google’ın ayarlarına hakim kişilerce web sitesi ya da reklam süreçlerinizin iyileştirilmesi anlamına gelir. Google konusunda danışmanlık yapan kişiler, arama motorunun çalışma şeklini iyi tanımaktadırlar. Bu sayede, Google ADS ya da diğer reklam süreçleri konusunda markanıza destek olurlar.

Furkan Danacı, Google arama ağlarından alışveriş reklamlarına dek her türlü teknik desteği sağlar. Ayrıca ADS üstündeki reklamların kişilere ulaşma biçimini ve geri bildirimleri de raporlar. Bu sayede, markanızın Google üstündeki ilerlemesi de gözlemlenebilir hale gelir.

Neden ADS Reklamları Kullanmalıyız?

Google Adwords Danışmanlığı

ADS reklamları, en çok kullanılan arama motoru Google üstünden kişilere ulaşır. Bu durum, daha fazla potansiyel müşteri anlamına gelir. Ancak aynı zamanda, doğru kişilere ulaşmanın yoludur. Google, kullanıcılardan topladığı gezinme geçmişi verilerini reklamcılar için kullanılabilir hale getirir. Böylelikle Google ADS kullanarak reklamlarınızın doğru adrese ulaştığından emin olabilirsiniz. Üstelik en çok ihtiyaç duydukları ya da ilgilerinin açık olduğu anlarda!

ADS reklamları verebilmek için sitenizin kullanıcı deneyimini yüksek tutası gerekir. Yani, zengin bir arayüz ve konforlu içerikler sunmanız gerekir. Bu koşulun sağlanmaması, ADS reklamı verememenize yol açar. Furkan Danacı Google Danışmanlığı, sitenizin ADS reklamları için hazırlanmasını sağlar. Ayrıca tamamen müşteri dostu ve SEO açısından zengin bir web sitesine sahip olmanızı mümkün hale getirir.

Google Adwords Danışmanlığında Neler Yapıyoruz?

Google Adwords danışmanlığı ile öncelikle sitenizin ADS için hazır olmasını sağlıyoruz. Bot adı verilen bazı Google araçları, reklam için uygunluğunuzu kontrol eder. Bu sebeple sitenizi incelemeye alır. Furkan Danacı Google danışmanlık sürecinin ilk adımı, Google botlar tarafından iyi not alacak bir siteye sahip olmanızı mümkün kılmaktır. Sitenize uygun SEO ayarları yapıldıktan sonra, aşağıdaki başlıklarda yer alan ek hizmetler sunulmaya başlanılır.

Arama Ağı Reklamları

Arama ağı reklamları, Google’a dahil olan tüm uygulamalarda reklam yayınlanması anlamına gelir. Bu reklam türünü aktive edebilmek için anahtar kelimelerden yararlanılır. Dolayısı ile SEO ve SEM bilgisine ihtiyaç duyulur. Furkan Danacı Google Danışmanlığı hizmeti, daha çok kitleye hitap edebilecek reklamlar oluşturabilmenizi sağlar.

Google Görüntülü Reklam Ağı

Görüntülü reklam ağı, Google kullanıcılarının neredeyse tamamına ulaşan bir reklamcılık türüdür. Bu alanda reklam kampanyası oluşturmak, kullanıcıların Google aracılığıyla eriştiği sitelerin tamamında reklamınızın gösterilmesini sağlar. Markalar için oldukça geniş bir kitleye hitap etme avantajı sağlar.

Google görüntülü reklam ağını aktif ve verimli şekilde kullanabilmek için danışmanlık hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Reklamlarınızdan daha olumlu ve maddi katkı sağlayan dönüşler alabilmek için görüntülü reklam ağını kullanabilirsiniz. Tüm Google reklam araçlarını kolaylıkla kontrol edebilmek için Furkan Danacı Google ADS danışmanlığını satın alabilirsiniz.

Alışveriş Reklamları

Markanıza ait ürünlerin yayınlanması için Google ADS son derece kullanışlıdır. Çünkü, ürünlerinize benzer ürünleri arayan kullanıcılara ulaşabilirsiniz. Bu sayede şu avantajları elde edebilirsiniz:

– Yüksek satış oranı
– Marka tanınırlığı
– Web sitesi trafiği artışı
– Arama motoru sıralamasında yükseliş
– Domain otoritesinin artması

Domain ve arama motoru sıralamaları, Google tarafından kullanıcılara önerilme sıranızı ifade eder. İlk sıralarda yer almak, daha fazla kitle tarafından tercih edilmenizin önünü açar. Ayrıca, reklamlar sayesinde web sitesi trafiğiniz artırılarak söz konusu sıralamalar artırılır.

Yeniden Pazarlama Reklamları

Pazarlamanın satışla sonlanması için kimi zaman kitlelere bir kez etki etmeniz yeterli değildir. Ürünlerinizi inceleyen ancak satın alma konusunda kararsız kalan müşterilerle reklamlar aracılığı ile yeniden temas kurabilirsiniz. Bu reklamcılık türüne ise yeniden pazarlama denir. Yeniden hedefleme olarak da bilinen yeniden pazarlama kavramı, hedef kitlenizin markanıza aşina olmasını sağlar.

Aynı zamanda, ürünlerinizi tercih etmesi muhtemel zamanlarda kitlelerle yeniden iletişim kurulur. Markalaşma stratejilerinin en önemli kolu olan reklamcılık, müşterilerle iletişim kurmanın en kullanışlı yolları arasındadır. Google ADS Danışmanlık hizmeti, yeniden pazarlama ve diğer Google reklam türleri aracılığı ile en iyi reklamları yayınlamanıza öncülük eder.

Mobil Uygulama Reklamları

Mobil uygulama reklamları, kazanç açısından daha yüksek kar elde edebileceğiniz reklamcılık alanıdır. Mobilizasyonun yaygınlaşması ile birlikte telefon ekran süresi artmıştır. Dolayısı ile mobil uygulamalardan verilen reklamlar, kitlelere daha rahat ulaşmayı mümkün hale getirir.

YouTube, oyunlar ya da uygulamalar üstünden popüler mecraları hedef olarak tercih edebilirsiniz. Böylelikle, reklamlarınızın yayınlanması için en uygun alanları bulabilirsiniz. Google ADS danışmanlığı hizmetimizden yararlanarak reklamlarınızı profesyonel şekilde yönetmeyi öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda SEO danışmanlığı hizmeti de elde edebilirsiniz.

Google ADS Uzmanı – Furkan Danacı

Furkan Danacı Google ADS Uzmanı hizmeti, kısa sürede kitlelere ulaşan reklamlar vermenizi sağlar. Google Adwords üstünden mükemmel reklamlar vermek ve reklam kabul sürecini başarı ile geçmek için danışmanlık hizmetinden yararlanabilirsiniz. Bu sayede hem web sitenizi geliştirebilir hem de doğru reklamcılık stratejilerini kullanabilirsiniz. Furkan Danacı Google ADS danışmanlığı sayesinde markanızı daima ileriye taşıyabilir, başarıyı garanti altına alabilirsiniz.

Siz de projelerinizi hayata döndürmek ve geleceğin dijital dünyasına daha emin adımlarla ilerlemek için bizimle aşağıdaki formdan veya +90 545 627 1674 numaralı telefondan veya merhaba@furkandanaci.com adlı e-posta adresinden iletişime geçebilirsiniz.