SEO Ajansı

SEO Ajansı

İnternet kullanımının giderek yaygınlaşması ile birlikte pek çok sektör dijital dünyada yer almaya başladı. Rekabetin de günden güne arttığı dijitalde; başarılı, aktif ve görünür olmak adına web siteniz için SEO çalışmaları yapılması oldukça önemlidir. SEO, web sitenize ziyaretçi kazandırmak için yapılacak en maliyetsiz ve uygun yoldur. Doğru yapılan bir SEO çalışması ile web siteniz arama motorlarının ilk sayfasında görünebilecektir. Bu noktada ben ve ekibim, SEO ajansı olarak, işletmeniz için en doğru stratejiyi belirleyip bunu düzenli bir şekilde uygulamayı amaçlıyoruz.

SEO Ajansı Nedir?

SEO ajansları, işletmelerin internet ortamındaki görünürlüğünün artmasını sağlamak için SEO hizmeti veren şirketlerdir. Her birey ya da şirket, kendi markasının web sitesi için kendi bünyesinde çalışacak bir SEO uzmanı bulunduramayabilir. Bu durumda SEO ajansları, bu hizmeti sunmak adına hem bütçeye uygun hem de kaliteli SEO hizmetini size sunabilmektedir. Ben de müşterilerime şeffaf ve kaliteli hizmet sunarak en iyi optimizasyon çözümlerini web siteleri için uygulamaktayım.

SEO Ajansı Ne İş Yapar?

Bir SEO ajansı, web sitelerini arama motorlarının SEO uyumluluk kriterleri doğrultusunda uyumlu hale getirir. Bu kapsamda, çalışma yol haritası ve farklı fikirler üzerine stratejiler oluşturur. Bununla birlikte, rakip analizlerini yürütür ve bu doğrultuda, eğer gerekiyorsa, web sitesinde revizeler gerçekleştirir. Bu hizmet arama motoru sonuçlarında web sitenizin yerinin yükselmesi ile son bulmaz. Devamında bu konumun korunması için değişen algoritmaların takibi de yine SEO ajansının işleri arasında yer almaktadır.

Kısacası başarılı bir SEO ajansı, web sitenizin arama motorlarındaki sırasını yükseltmek ve bu konumunu koruması adına en etkin çalışmalar yürütür.

Neden Bir SEO Ajansı ile Çalışmalıyım?

Dijital dünyada büyümek gibi bir hedef belirlediyseniz ve burada kalıcı olmak istiyorsanız, SEO hizmeti almak sizin için mutlak bir zorunluluktur. Bu noktada SEO ajansı ekibim ile birlikte uzun yıllardır SEO çalışmaları yapmaktayız. Tüm ekip, dijital dünyadaki anlık değişimleri yakından takip etmekte ve web sitenizi de bu değişikliklere göre optimize etmek için çalışmaktadır.

“Neden bir SEO ajansı ile çalışmalıyım?” diye soranlar için şu nedenleri sıralayabiliriz:

 • Web siteniz ile alakalı anahtar kelimelerde arama motoru sonuçlarında ilk sırada olmamak
 • Hizmet veya ürününüzü pazarlarken üstünlük sağlayamamak
 • Web sitenizin Google’da görünürlüğümün az olması
 • Web sitenizin ziyaretçi trafiğinin az olması
 • Gelen aramalarınız, mailleriniz ve potansiyel müşteri sayınızın azalması
 • Yeni bir web sitesi kurdunuz ve pazara hızlı bir şekilde katılmak istiyorsunuz.

Bir SEO ajansı ile çalışmak, yukarıda saydığımız durumlar için size en etkili çözümü sunar ve web sitenizin buna göre optimize edilmesini sağlar.

SEO Ajansı ile Çalışmanın Avantajları

SEO ( Arama Motoru Optimizasyonu) çalışması bilgi birikimi ve deneyim isteyen, zor ve hassas bir çalışmadır. Dolayısıyla bu çalışmaların alanında uzman ve deneyimli kişiler tarafından yapılması gerekmektedir.

Uzman bir kadroya sahip olan Furkan Danacı SEO Ajansı ekibimiz, size web sitenizin optimizasyonu kapsamında birçok avantaj sağlayacaktır. Bu avantajları şöyle sıralayabiliriz:

 • Bütçeyi siz belirleyeceğiniz için finansman konusunda sorun yaşamazsınız.
 • Sözleşmeyi belirli süreli yaparak, SEO ajansı ile çalışma sürenizi belirleyebilirsiniz.
 • Bünyesinden birden fazla uzman olduğu için işlemleriniz çok daha hızlı yürütülür.
 • Edindikleri tecrübe sayesinde sorunlarınıza çok daha etkili çözümler üretilir.
 • Ajans bünyesinde verilen diğer hizmetlerden de avantajlı fiyatlarla yararlanabilirsiniz.
 • Verilen periyodik raporlamalar ile şeffaf ve düzenli bir şekilde süreci takip edebilirsiniz.

Furkan Danacı SEO Ajansı ile çalışarak, etkili bir pazarlama hizmeti alabilir ve sürdürülebilir bir hale getirirsiniz.

Neden Furkan Danacı?

En İyi SEO Ajansı

Web siteniz için hizmet alacağınız bir SEO ajansı seçmek oldukça önemli bir süreçtir. Yapısı gereği SEO, uzun dönemde sonuç alınan bir dijital pazarlama kanalıdır. Bu nedenle de seçtiğiniz ajansın doğru veya yanlış olduğunu anlamak birkaç ayınızı alabilir. Furkan Danacı SEO Ajansı olarak, web sitenizin optimizasyon çalışmasında kesin sonuç garantisi vermekteyiz.

Firma olarak, “Aynası iştir kişinin, lafa bakılmaz.” mottosu ile işlerimizi yürütmekteyiz. Bu nedenle de daha önce yaptığımız işlerin bizim için birer referans olduğunun farkındayız. Geçmiş tecrübelerimiz ile gelecekteki işlerimize ışık tutan tecrübeler edindiğimizi söylemek mümkündür.

Web sitenizin SEO çalışmaları firmamızın bünyesindeki uzman ekibimize emanettir. Aynı zamanda ekibimizin yürüttüğü hizmet sürecinin her aşamasında sizin de fikirleriniz ve onayınız bizim için çok değerlidir. Bunun yanı sıra, ajansımızın düzenli aralıklarla size göndereceği raporlar ile de sürecin ilerleyişini ve web sitenizde artan trafiği takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.